KRCHA Emil

KRCHA Emil BIOGRAFIA

Kazimierz Dolny nad Wisłą

Technika:akwarela, ołówek, papier naklejony na tekturę
Wymiary:11,5 x 16 cm (w świetle passe-partout)
23,5 x 27 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "E. Krcha"