WYCZÓŁKOWSKI Leon

WYCZÓŁKOWSKI Leon BIOGRAFIA

Nagrobki królewskie w Kaplicy Zygmuntowskiej (1914)

Technika:litografia barwna, papier
Wymiary:62 x 42 cm (w świetle passe-partout)
84,5 x 62,5 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany na płycie śr.d.: "LWyczół"