MISKY Ludwik

MISKY Ludwik BIOGRAFIA

Irysy w wazonie

Technika:olej, płyta
Wymiary:68,5 x 48,5 cm (w świetle)
89 x 69 cm (z oprawą)
Uwagi:sygnowany p.d.: „L. MISKY”