MISKY Ludwik

MISKY Ludwik BIOGRAFIA

Pasterka kóz (Motyw z Żelaznej Wody)

Technika:olej, tektura
Wymiary:49 x 68 cm
60,5 x 79 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "LMISKY"
Opisany na odwrocie.