BROŻEK Maksymilian

BROŻEK Maksymilian BIOGRAFIA

Jesień w ogrodzie (1971)

Technika:olej, płyta
Wymiary:80,5 x 61 cm
90,7 x 70,5 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "MBrożek. | 1971."
Opisany na odwrocie.