SAPETTO Marek

SAPETTO Marek BIOGRAFIA

Wybór (1982)

Technika:olej, płótno naklejone na płytę
Wymiary:22,3 x 17,5 cm
31,3 x 25,8 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "Sapetto 82"
Opisany na odwrocie: "x-100", "MAL. | MAREK | SAPETTO | ‧ 1982 ‧"