GIŻBERT-STUDNICKA Maria

GIŻBERT-STUDNICKA Maria BIOGRAFIA

Martwa natura z maską

Technika:olej, sklejka
Wymiary:44,5 x 61,3 cm
59 x 76 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "Giżbert"