WNĘK Maria BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Matka Boska z Dzieciątkiem (lata 70.) |
Technika: | akwarela, gwasz, papier |
Wymiary: | 42,2 x 29,5 cm |
Uwagi: | Sygnowany p.śr.: "Wnęk Maria Nowy Sącz" W prawym dolnym narożniku widoczny ślad po zagięciu papieru. PROWENIENCJA: - kolekcja Leszka Macaka. Obraz został sprzedany w ofercie poaukcyjnej. |