GRABOWSKI Marian

GRABOWSKI Marian BIOGRAFIA

Lądek-Zdrój - zakład Wojciecha (1973)

Technika:olej, sklejka
Wymiary:35,5 x 37 cm
Uwagi:Sygnowany p.d.: "Grabowski Marian"
Opisany l.d.: "LĄDEK-ZDRÓJ | ZAKŁAD WOJCIECHA.", śr.d.: "KRAKÓW - 4 I 1973"

PROWENIENCJA:
- kolekcja dra Leonarda Pełki.