MICHALIK Marian

MICHALIK Marian BIOGRAFIA

Czekając na przejście (1996)

Technika:olej, płótno
Wymiary:86,5 x 57 cm
111,5 x 82 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany monogramem i datowany l.śr.: "M.M. | 1996"
Sygnowany l.d.: "M. Michalik"