PORADA Marian

PORADA Marian BIOGRAFIA

Krucyfiks (1993)

Technika:drewno polichromowane
Wymiary:60,5 x 40 x 4,5 cm
Uwagi:Sygnowany na odwrocie: "wyk MARIAN PORADA | 1993 r."

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- zakup od artysty.