HAJDUKIEWICZ Mateusz Ludwik

HAJDUKIEWICZ Mateusz Ludwik BIOGRAFIA

Dziecięcy strach

Technika:olej, tektura
Wymiary:49,5 x 69 cm
57,5 x 78 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "HAJDUKIEWICZ.L."
W górnych narożnikach widocznie niewielkie uszkodzenia malatury.