Mermod Frères BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zegarek kieszonkowy z portretem damy (XIX/XX w.) i złotym łańcuszkiem |
| Technika: | złoto (?), emalia, złoto |
| Wymiary: | 35 mm (średnica) |
mechanizm: z 8 kamiennymi łożyskami, wychwytem cylindrowym i naciągiem kluczykowym koperta: odkryta, numer 16874, wykończona emalią z wizerunkiem kobiety z kotem dekiel wewnętrzny: sygnowany tarcza: emaliowana wskazówki: oryginalne szkło: mineralne Zegarek ze złotym łańcuszkiem (8k). Do zegarka dołączony kluczyk. ZEGAREK NIEDOSTĘPNY | |