Mermod Frères

Mermod Frères BIOGRAFIA

Zegarek kieszonkowy z portretem damy (XIX/XX w.) i złotym łańcuszkiem

Technika:złoto (?), emalia, złoto
Wymiary:35 mm (średnica)
Uwagi: mechanizm: z 8 kamiennymi łożyskami, wychwytem cylindrowym i naciągiem kluczykowym
koperta: odkryta, numer 16874, wykończona emalią z wizerunkiem kobiety z kotem
dekiel wewnętrzny: sygnowany
tarcza: emaliowana
wskazówki: oryginalne
szkło: mineralne

Zegarek ze złotym łańcuszkiem (8k).
Do zegarka dołączony kluczyk.

ZEGAREK NIEDOSTĘPNY