JASIŃSKI Michał

JASIŃSKI Michał BIOGRAFIA

Chrystus Frasobliwy (1977)

Technika:drewno polichromowane
Wymiary:24,5 x 8 x 8,5 cm (postać)
15,8 x 12,5 x 0,9 cm (wymiary podstawy)
Uwagi:Sygnowany na podstawie: "WYKONAWCA | MICHAŁ JASIŃSKI | PASZYN - 171 | ROK - 1977"

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- zakup od artysty.