ŚWIDER Michał

ŚWIDER Michał BIOGRAFIA

Autoportret w kaszkiecie (ok. 1980)

Technika:olej, płótno
Wymiary:55 x 50,5 cm
Uwagi:PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- dar od artysty.