BIESZCZANIN Mieczysław

BIESZCZANIN Mieczysław BIOGRAFIA

Zima w Zakopanem (1938)

Technika:olej, płótno
Wymiary:58 x 67,5 cm
75,5 x 88 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i opisany l.d.: "Mieczysław Bieszczanin | Zakopane 1938."