JANIKOWSKI Mieczysław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Panorama Paryża |
Technika: | tusz, papier |
Wymiary: | 21 x 34 cm (w świetle passe-partout) 36 x 48 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany l.d.: "M. Janikowski"
PROWENIENCJA: - kolekcja Zygmunta Firyna*, Paryż.
Tytuł: | Panorama Paryża |
Technika: | tusz, papier |