REYZNER Mieczysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Stary rybak z fajką (1913) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 50 x 35,2 cm 57 x 42 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "ysław Reyzner | [nieczytelne] 1913" Opisany na odwrocie: "Mieczysław Reyzner | Stary rybak [nieczytelne]" Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej. W przeszłości obraz prawdopodobnie został częściowo przycięty z lewej strony. PRACA NIEDOSTĘPNA | |