REYZNER Mieczysław

REYZNER Mieczysław BIOGRAFIA

Stary rybak z fajką (1913)

Technika:olej, tektura
Wymiary:50 x 35,2 cm
57 x 42 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "ysław Reyzner | [nieczytelne] 1913"
Opisany na odwrocie: "Mieczysław Reyzner | Stary rybak [nieczytelne]"
Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej.
W przeszłości obraz prawdopodobnie został częściowo przycięty z lewej strony.

Ta praca jest dostępna w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl
[KONTAKT w sprawie obrazu]