Moulinet
Moulinet - notowania aukcyjne zegarków
Aktualna oferta aukcyjna zegarków Moulinet. Wyniki aukcyjne. Historia firmy
Zachęcamy do zgłaszania zegarków Moulinet na aukcję [kontakt]
Tytuł: | Zegarek kieszonkowy z emaliowanymi gwiazdkami (XIX/XX w.) |
Technika: | złoto, emalia |
Wymiary: | 55 mm (średnica) |
Uwagi: |
mechanizm: z kamiennymi łożyskami osadzonymi w szatonach, wychwytem szwajcarskim i włosem Bregueta koperta: kryta, numer 197868, złoto 14k z gwiazdkami wypełnionymi emalią dekiel wewnętrzny: złoto 14k tarcza: emaliowana, z sekundnikiem wskazówki: ludwikowskie, oryginalne szkło: akrylowe Stan zachowania: mechanizm w stanie dobrym, tarcza z pęknięciem ZEGAREK NIEDOSTĘPNY |
MOULINET
Moulinet było szwajcarską firmą tworzącą zegarki kieszonkowe.
Przyjmujemy zegarki Moulinet na aukcje - wycena i sprzedaż aukcyjna zegarków Moulinet .
Jeśli chcą Państwo sprzedać zegarki Moulinet , zapraszamy do kontaktu [link].
Zobacz galerię zegarków Moulinet w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].