Moulinet

Moulinet BIOGRAFIA

Zegarek kieszonkowy z emaliowanymi gwiazdkami (XIX/XX w.)

Technika:złoto, emalia
Wymiary:55 mm (średnica)
Uwagi: mechanizm: z kamiennymi łożyskami osadzonymi w szatonach, wychwytem szwajcarskim i włosem Bregueta
koperta: kryta, numer 197868, złoto 14k z gwiazdkami wypełnionymi emalią
dekiel wewnętrzny: złoto 14k
tarcza: emaliowana, z sekundnikiem
wskazówki: ludwikowskie, oryginalne
szkło: akrylowe

Stan zachowania: mechanizm w stanie dobrym, tarcza z pęknięciem

ZEGAREK NIEDOSTĘPNY