Moulinet

Moulinet - notowania aukcyjne zegarków

Aktualna oferta aukcyjna zegarków Moulinet. Wyniki aukcyjne. Historia firmy

Zachęcamy do zgłaszania zegarków Moulinet na aukcję [kontakt]

Moulinet
MoulinetMoulinetMoulinet
Tytuł:Zegarek kieszonkowy z emaliowanymi gwiazdkami (XIX/XX w.)
Technika:złoto, emalia
Wymiary:55 mm (średnica)
Uwagi: mechanizm: z kamiennymi łożyskami osadzonymi w szatonach, wychwytem szwajcarskim i włosem Bregueta
koperta: kryta, numer 197868, złoto 14k z gwiazdkami wypełnionymi emalią
dekiel wewnętrzny: złoto 14k
tarcza: emaliowana, z sekundnikiem
wskazówki: ludwikowskie, oryginalne
szkło: akrylowe

Stan zachowania: mechanizm w stanie dobrym, tarcza z pęknięciem

ZEGAREK NIEDOSTĘPNY

MOULINET

Moulinet było szwajcarską firmą tworzącą zegarki kieszonkowe.

Przyjmujemy zegarki Moulinet na aukcje - wycena i sprzedaż aukcyjna zegarków Moulinet .
Jeśli chcą Państwo sprzedać zegarki Moulinet , zapraszamy do kontaktu [link].

Zobacz galerię zegarków Moulinet w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].

NIEDOSTĘPNE ZEGARKI MOULINET