Moulinet BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zegarek kieszonkowy z emaliowanymi gwiazdkami (XIX/XX w.) |
| Technika: | złoto, emalia |
| Wymiary: | 55 mm (średnica) |
mechanizm: z kamiennymi łożyskami osadzonymi w szatonach, wychwytem szwajcarskim i włosem Bregueta koperta: kryta, numer 197868, złoto 14k z gwiazdkami wypełnionymi emalią dekiel wewnętrzny: złoto 14k tarcza: emaliowana, z sekundnikiem wskazówki: ludwikowskie, oryginalne szkło: akrylowe Stan zachowania: mechanizm w stanie dobrym, tarcza z pęknięciem ZEGAREK NIEDOSTĘPNY | |