MUGNIER

MUGNIER BIOGRAFIA

Zegarek kieszonkowy z repetycją i emaliowaną dekoracją florystyczną (XIX/XX w.)

Technika:złoto, emalia, metal
Wymiary:40 mm (średnica)
Uwagi: mechanizm: z wychwytem cylindrowym, kamiennymi łożyskami, repetycją kwadransową, naciągiem kluczykowym
koperta: odkryta, numer 1818[numery nieczytelne], złoto, wykończona barwną emalią
dekiel wewnętrzny: numer 3088, sygnowany
tarcza: metalowa, giloszowana, sygnowana
wskazówki: oryginalne
szkło: mineralne

Stan zachowania: mechanizm w stanie dobrym; widoczne pojedyncze ubytki i przetarcia emalii.
Do zegarka dołączony kluczyk.

ZEGAREK NIEDOSTĘPNY