TRYBALSKI Paweł

TRYBALSKI Paweł BIOGRAFIA

Z cyklu "Pejzaż Aschera" (2013)

Technika:technika mieszana, papier kredowy
Wymiary:35,5 x 30,5 cm
40 x 50,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "PAWEŁ TRYBALSKI 2013 - PINX."
Opisany na odwrocie: "Z CYKLU "PEJZAŻ ASCHERA" - PIGMENT 2013"
Na odwrocie pieczątka autorska Pawła Trybalskiego.