AMBROZIAK Piotr

AMBROZIAK Piotr BIOGRAFIA

Jak Rysiek szukał żony (2012)

Technika:akryl, płótno
Wymiary:114 x 140 cm
Uwagi:Sygnowany i opisany na odwrocie: "PIOTR | AMBROZIAK | 2012"; "JAK | RYSIEK | SZUKAŁ | ŻONY"

Ta praca jest dostępna w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl
[KONTAKT w sprawie obrazu]