WRONA R.

WRONA R. BIOGRAFIA

Tryptyk wawelski (1928)

Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:24,5 x 17 cm; 24,5 x 31 cm; 24,5 x 17 cm (każdy w świet. passe-partout)
52,5 x 99,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "RW." ("Baszta Sandomierska")
Sygnowany i datowany l.d.: "RWrona | 928" ("Kaplica Zygmuntowska")
Sygnowany p.d.: "RW." ("Pomnik Tadeusza Kościuszki")