WRONA R.

R. Wrona - notowania aukcyjne

Aktualna oferta aukcyjna R. Wrony. Wyniki aukcyjne. Biografia

Zachęcamy do zgłaszania prac na aukcję [kontakt]

WRONA R.
WRONA R.WRONA R.WRONA R.
Tytuł:Tryptyk wawelski (1928)
Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:24,5 x 17 cm; 24,5 x 31 cm; 24,5 x 17 cm (każdy w świet. passe-partout)
52,5 x 99,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "RW." ("Baszta Sandomierska")
Sygnowany i datowany l.d.: "RWrona | 928" ("Kaplica Zygmuntowska")
Sygnowany p.d.: "RW." ("Pomnik Tadeusza Kościuszki")

R. WRONA

R. Wrona był artystą malarzem czynnym głównie w pierwszej połowie XX wieku, specjalizował się w technice akwareli. Obrazy artysty przedstawiają weduty, zazwyczaj związane z Krakowem. W swoich obrazach ukazywał głównie widoki zabytków i Starego Miasta, m.in. Wawel.

Zobacz galerię obrazów R. Wrony w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].

NIEDOSTĘPNE OBRAZY R. WRONY