BRATKOWSKI Roman

BRATKOWSKI Roman BIOGRAFIA

Wieczór na Capri

Technika:olej, płótno
Wymiary:66 x 91,5 cm
84 x 109,5 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i opisany p.d.: "R. Bratkowski Capri"