WYPYCHOWSKI Romuald

WYPYCHOWSKI Romuald BIOGRAFIA

Krakowskie podwórze (1951)

Technika:akwarela, ołówek, papier naklejony na tekturę
Wymiary:33 x 31,5 cm
53 x 43 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "R. Wypychowski 951"