WYPYCHOWSKI Romuald

WYPYCHOWSKI Romuald BIOGRAFIA

Katedra Wawelska (1956)

Technika:akwarela, ołówek, karton
Wymiary:29 x 27,2 cm
41,5 x 32 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "R. Wypychowski"
Opisany na odwrocie "Wawel | 1956"