SĘK Ryszard

SĘK Ryszard BIOGRAFIA

Adam i Ewa

Technika:drewno polichromowane
Wymiary:46,5 x 13 x 10,5 cm
Uwagi:Sygnowany na spodzie podstawy: "Sęk | Ryszard"

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- zakup od artysty.