DALI Salvador

DALI Salvador BIOGRAFIA

Zestaw pięciu prac z cyklu "Flordali - Les Fruits" (1969)

Technika:litografia barwna, papier
Wymiary:szczegóły w uwagach poniżej
Salvador Dali, "Prunier Hâtif", ed. XX/CL
Wymiary: 56 x 37 cm (odcisk płyty), 74,5 x 55,5 cm (wymiary arkusza)
Sygnowana ołówkiem p.d.: "Dali"
Opisana ołówkiem l.d.: "XX/CL"

Salvador Dali, "Pomme dragon", ed. 58/200
Wymiary: 57 x 36 cm (odcisk płyty), 75 x 55 cm (wymiary arkusza)
Opisana ołówkiem l.d.: "58/200"

Salvador Dali, "Révérence du groseillier", ed. 20/35
Wymiary: 56 x 36 cm (odcisk płyty), 74,5 x 55 cm (wymiary arkusza)
Sygnowana ołówkiem śr.d.: "Dali"
Opisana ołówkiem l.d.: "20/35"

Salvador Dali, "Pamplemousse Érotique", ed. 51/200
Wymiary: 57 x 36 cm (odcisk płyty), 74,5 x 55 cm (wymiary arkusza)
Opisana ołówkiem l.d.: "51/200"

Salvador Dali, "Pêcher Pénitent", ed. XI/XXXV
Wymiary: 56,5 x 36,7 cm (odcisk płyty), 76 x 53 cm (wymiary arkusza)
Opisana ołówkiem l.d.: "XI/XXXV"

Więcej o pracach z cyklu "Flordali - Les Fruits" w artykule na blogu [ZOBACZ]