POLIAKOFF Serge

POLIAKOFF Serge BIOGRAFIA

Composition jaune, verte, bleue et rouge

Technika:litografia barwna, papier, ed. 175/220
Wymiary:33 x 49,5 cm (wymiary grafiki)
38 x 56,5 cm (wymiary arkusza)
Uwagi:Sygnowana ołówkiem p.d.: "Serge Poliakoff"
Opisana ołówkiem l.d.: "175/200"