POLIAKOFF Serge BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Composition jaune, verte, bleue et rouge |
Technika: | litografia barwna, papier, ed. 175/220 |
Wymiary: | 33 x 49,5 cm (wymiary grafiki) 38 x 56,5 cm (wymiary arkusza) |
Uwagi: | Sygnowana ołówkiem p.d.: "Serge Poliakoff" Opisana ołówkiem l.d.: "175/200" PRACA NIEDOSTĘPNA |
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - katalog
- [2024-03-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 24 IV 2024
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
- [2024-01-05] Podsumowanie działalności KDA w 2023 roku
- [2024-01-04] KDA patronem Zimowej Wyprawy Motocyklowej na Alaskę!
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |