JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Toruń

Technika:gwasz, akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:35 x 50 cm
59 x 73,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "S. Jaxa"
Na odwrocie pieczątka z odręcznym opisem obrazu.