STANEK Stanisław

STANEK Stanisław BIOGRAFIA

Frasobliwy

Technika:drewno polichromowane
Wymiary:34 x 10,5 x 11,5 cm
Uwagi:Sygnowany na podstawie: "Stanek (nieczytelnie) | Stanek | Stanisław | Paszyn 185"

PROWENIENCJA:
- kolekcja dra Leonarda Pełki.