FABIJAŃSKI Stanisław

FABIJAŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Chryzantemy (1923)

Technika:akwarela, gwasz, tektura
Wymiary:60 x 44 cm (w świetle)
73,5 x 58,5 cm (z oprawą)
Uwagi:sygnowany p.d.: "St. Fabijański | Kraków 1923"