FABIJAŃSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Zakole Wisły (1919) |
Technika: | gwasz, akwarela, papier naklejony na tekturę |
Wymiary: | 19,5 x 25 cm (w świetle passe-partout) 33 x 43 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.d.: "St. Fabijański Kraków 1919." Opisany przez artystę numerem 29 (l.d.). PRACA NIEDOSTĘPNA |