FABIJAŃSKI Stanisław

FABIJAŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Zakole Wisły (1919)

Technika:gwasz, akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:19,5 x 25 cm (w świetle passe-partout)
33 x 43 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "St. Fabijański Kraków 1919."
Opisany przez artystę numerem 29 (l.d.).