GIBIŃSKI Stanisław

GIBIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Ognisko

Technika:akwarela, gwasz, karton naklejony na tekturę
Wymiary:50 x 69,5 cm
65 x 85 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "S. Gibiński"
Widoczne pożółknięcie papieru.