KARPIK Stanisław

KARPIK Stanisław BIOGRAFIA

Zaułek krakowski - ul. św. Tomasza

Technika:olej, płótno
Wymiary:70 x 50 cm
80 x 60 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "SKarpik"
Opisany na blejtramie: "ST. KARPIK."; "ZAUŁEK V KRAKÓW"