KLIMOWSKI Stanisław

KLIMOWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Dziewczynka z kwiatami (1931)

Technika:olej, płótno
Wymiary:110 x 66 cm
130 x 84,5 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "SKlimowski Wiśnicz.N. 21/VII. 1931."