KLIMOWSKI Stanisław

KLIMOWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Dziewczynka z kwiatami (1931)
Technika:olej, płótno
Wymiary:110,2 x 66,1 cm
129,7 x 84,5 cm (wymiary z oprawą)