KULON Stanisław

KULON Stanisław BIOGRAFIA

Kapliczka (Św. Anna) (2014)

Technika:drewno polichromowane
Wymiary:43,7 x 26 x 14 cm
Uwagi:Sygnowana w tylnej części: "ST. KULON"
Datowana w tylnej części: "2014"