PRAUSS Stanisław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Pejzaż z kościołem (1944) |
Technika: | akwarela, papier |
Wymiary: | 51 x 71 cm (w świetle oprawy) 56 x 77 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "Stanisław | Prauss | 1944" Dedykacja autorska ołówkiem l.d.: "Wielce Szanownemu P. Profesorowi | z najserdeczniejszymi życzeniami | w dniu Imienin S.Prauss 1944 r." PRACA NIEDOSTĘPNA |