PRAUSS Stanisław

PRAUSS Stanisław BIOGRAFIA

Pejzaż z kościołem (1944)

Technika:akwarela, papier
Wymiary:51 x 71 cm (w świetle oprawy)
56 x 77 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Stanisław | Prauss | 1944"
Dedykacja autorska ołówkiem l.d.: "Wielce Szanownemu P. Profesorowi | z najserdeczniejszymi życzeniami | w dniu Imienin S.Prauss 1944 r."