RODZIŃSKI Stanisław

RODZIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Martwa natura vanitas (1980/84)

Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 75 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: "STANISŁAW RODZIŃSKI | MARTWA | NATURA | VANITAS | 1980/84"

Obraz wystawiany na aukcji "Art Outlet: Sztuka Współczesna" w Domu Aukcyjnym DESA UNICUM (26.10.2017).