RODZIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | List z wakacji III - Nawojowa (2003) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 60 x 80 cm 69 x 89 cm ( z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i opisany na odwrocie: "ST. RODZIŃSKI | LIST Z WAKACJI | III - NAWOJOWA | 2003"
Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |
Biuro KDA w Warszawie |