RODZIŃSKI Stanisław

RODZIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

List z wakacji III - Nawojowa (2003)

Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 80 cm
69 x 89 cm ( z oprawą)
Sygnowany i opisany na odwrocie: "ST. RODZIŃSKI | LIST Z WAKACJI | III - NAWOJOWA | 2003"