STUDENCKI Stanisław

STUDENCKI Stanisław BIOGRAFIA

Spłoszone konie pod Barbakanem (1924)

Technika:olej, płótno
Wymiary:85 x 135 cm
97 x 148 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:sygn. l.d.: „ST. STUDENCKI 1924”