WIŚNIEWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Na pozycję (1975) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 110 x 110 cm |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "ST. WIŚNIEWSKI. 75" Na odwrocie opis autorski: ""NA POZYCJĘ" - OL. | 110 x 110 cm. | STANISŁAW WIŚNIEWSKI | KRAKÓW - ALTANOWA 18/13 | POLAND" Ta praca jest dostępna w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl [KONTAKT w sprawie obrazu] |