DOMARADZKI Stefan

DOMARADZKI Stefan BIOGRAFIA

Pejzaż z Porzecza (1931)

Technika:olej, tektura
Wymiary:25 x 28,5 cm
35 x 39 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany opisany l.d.: "S. Domaradzki. Porzecze. 1931 r"